باتری موتور

باتری موتر برقی در کرج : فروش باتری موتور سیکلت برقی در کرج با قیمت مناسب

فروش باتری موتور برقی در کرج : اگر شما جزو موتورسوارانی هستید که از موتور سیکلت برقی استفاده میکنند و ساکن کرج هستید ، برای تهیه باطری دیگر نگران نباشید ، .در البرز باتری ، باطری موتور برقی را با قیمت مناسب به شما عزیزان عرضه میکنیم.

فروش باتری موتور برقی در کرج

برای خرید باطری موتور سیکلت برقی در کرج کافی است با شماره درج شده تماس بگیرید تا واحد فروش البرز باتری ، قیمت ها و نحوه خرید را با شما هماهنگ کند.

مهم ترین بخش یک موتور برقی باتری آن است و اگر از باتری های موتور برقی به درستی استفاده نشود و درست انتخاب نشود حتما به زودی خراب می شوند .


فروش انواع باطری موتور سیکلت برقی در کرج : برای انواع موتور برقی باتری موجود می باشد از جمله :

 • باتری موتور کویر در کرج : برای خرید باطری موتوربرقی کویر با ما تماس بگیرید
 • باتری موتور همتاز در کرج : برای خرید باطری موتوربرقی همتاز با ما تماس بگیرید
 • باتری موتور دندی در کرج : برای خرید باطری موتوربرقی دندی با ما تماس بگیرید
 • باتری موتور اسکوتر در کرج : برای خرید باطری موتوربرقی اسکوتر با ما تماس بگیرید
 • باتری موتور مادو در کرج : برای خرید باطری موتوربرقی مادو با ما تماس بگیرید
 • باتری موتور هیلتون در کرج : برای خرید باطری موتوربرقی هیلتون با ما تماس بگیرید
 • باتری موتور ثمین در کرج : برای خرید باطری موتوربرقی ثمن با ما تماس بگیرید
 • باتری موتور هارلی در کرج : برای خرید باطری موتوربرقی هارلی با ما تماس بگیرید
 • باتری موتور شباب در کرج : برای خرید باطری موتوربرقی شباب با ما تماس بگیرید
 • باتری موتور دلتا در کرج : برای خرید باطری موتوربرقی دلتا با ما تماس بگیرید
 • باتری موتور طرح در کرج : برای خرید باطری موتوربرقی طرح با ما تماس بگیرید
 • باتری موتور ویو در کرج : برای خرید باطری موتوربرقی ویو با ما تماس بگیرید

باتری موتوربرقی در کرج

اولین فروشگاه باطری موتور برقی در کرج ارسال به سراسر کرج رایگان تسویه در محل انواع باطری 12 آمپر 18 آمپر 20 آمپر

بهترین باتری برای موتور برقی چه مارکی است؟

باتری در موتورسیکلت های برقی بسیار با اهمیت است ، با ما تماس بگیرید تا بهترین مارک باطری موتور برقی را با کمترین قیمت به شما معرفی کنیم.

آیا امکان نصب باتری موتورسیکلت برقی در محل وجود دارد؟

بله، با خرید باطری موتورسیکلت خود از البرز باتری ، ما ارسال باطری به محل شما را در کمترین زمان انجام میدهیم.

نحوه خرید به چه شکل است؟

فقط با یک تماس میتوانید سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید یا به محل فروشگاه ما مراجعه کرده و حضوری سفارش دهید.

مشکلی که در این باتری وجود دارد این است که به هیچ عنوان درست نمی شوند بلکه فقط و فقط باید تعویض شوند .

 در واقع باطری های موتور سیکلت یکی از مسائل مهم در زندگی کسانی است  که از این موتور استفاده می کنند . امروزه استفاده از این موتور بسیار زیادشده است  مخصوصا در بخش حمل و نقل . این نوع موتور ها هیچ ضرری ندارند و برای همین علت است که از این نوع موتور بسیار استغبال و استفاده می شود . برای همین علت که کاربران از این نوع موتور بسیار استفاده می کنند موتور سازان بزرگ جهان هم دست به طراحی این نوع موتور رازده اند   که  با این نوع طراحی هایی که در سال های آیند ه به بازار ارا ئه می شوند انتظار میرود که روزانه طرفدران این نوع موتو ها روزانه افزایش یابد  و موتور های برقی جای موتور های بنزینی رابگیرند . کشور عزیزمان ایران روزانه سعی دارد که این موتور را در ایران توسعه دهد که در این عمل هم موفق بوده است و تغریبا می توان گفت که موتور های برقی در خیابان های کشورمان روزانه بیشتر می شود که این بسیار خوب است و در آینده هوای پاکی را تجربه خواهیم کرد .  

فروش باتری موتور های برقی در کرج

 مهمترین قطعه در موتور های برقی باتری آن است و این نوع موتور ها همان گونه ای که گفته شد در جاهای مختلفی کاربرد دارد باتری این نوع موتور ها وظیفه تامین انرژی این نوع موتور هارا بر عهده داد . این نوع موتور ها برای این که روزانه در حال پیشرفت هستند نوع های مختلفی  به بازار عرضه شده است تا دل کاربران را در دست خود قرار گیرد که در این عمل کاملا موفق بود است و طراحی این نوع موتور های بسیار زود پیشرفت کرد و می توان گفت که در طراحی با موتور های بنزینی رقابت می کند . باتری این نوع موتور ها 12 ولت اسیدی است که به عنوان نیروی تامین کننده ی انرژی این نوع موتور ها کار برد دارد .  

قطعات مصرفی که در موتور های برقی کاربرد داند .

البته خیلی خوب است که بدانید این موتور ها چه وسایل مصرفی دارند . این نوع موتور ها بدی دارند که آن هم این است که اگر به این موتور ها ضربه ی شدید وارد شود خیلی زود خراب می شوند و احتیاج دارند که تعویض شوند و البته وسایلی که باید تعویض شوند همه وسایل اصلی این نوع موتو ها هستند که این نوع وسایل ها گران است . برخی از وسایل مصرفی موتور سیکلت را برای شما نام می بریم :

 • لنت های ترمز
 • باطری موتور برقی
 • تیوپ چرخ
 • لاستیک و دیگر قطعات مصرفی.

با این تحقیقاتی که ما بر روی این موتور انجام دادیم متوجه شدیم که این موتور با هر بار از سرویسی که انجام می دید باید حداقل یکی از وسایل مصرفی این نوع موتور ها را تعویض کنید که این خوب نیست البته لازم به ذکر است که وسایل مصرفی این نوع موتور ها به خودرو نمی رسد و کم تر از آن ها است . یکی از وسایل هایی که در این موتور بسیار استفاده می شود باتری این نوع موتور است که در ادامه بیشتر در مورد باتری این نوع موتور های به شما توضیح خواهیم داد .  

انواع باتری های موتور برقی .

باتری های این نوع وسیله های نقلیه هم به نوع تقسیم می شوند  سرب اسیدی و لیتیومی . به طور کل دو نوع باتری دیگر هم برای موتور های برقی هم در نظر گرفته شده اند که نام آن باتری ها در زیر نام برده شده است : 

 • باتری های خشک
 • باتری های لیتیومی پلیمری

این 2 نوع باتری  ها باهم تفاوتی دارند که اولین تفاوت آن ابعاد این دو نوع باتری است که باتری های خشک دارای ابعاد بزرگ تری هستند و طول عمر باتری های خشک از باتری های لیتیومی پلیمری پایین تر است و می توان گفت که باتری های پلیمری از باتری های خشک بهتر است و لی باتری های پلیمری قیمت خیلی بیشتری نسبت به باتری های خشک دارند. حال برای این که بیشتر با این باتری آشنا شوید بدی های این نوع باتری هم برای شما نام می بریم :

 1.  : استفاده ی محدود از این نوع باتری.
 2.  :قیمت بالا نسبت به رقبای خود .
 3.  : وارداتی بودن این نوع باتری
 4.  : استفاده از این نوع باتری شرایط دمایی لاظم دارد که نباید زیاد در دمای بالا قرار بگیرد و نباید در مسیر های بسیار گرم زیاد استفاده شود .

تعداد باتری های موتور برقی .

ساختار باتری های این نوع موتور با باتری های معمولی فرق دارد باتری های این نوع موتور باتری به صورت سری بسته شده اند و به و به منظور  دیگر باتری های این نوع موتور ها به هم چسبیده اند و همگی با هم کار می کنند و برای همن علت است که باتری های این نوع موتور ها توان این را پیدا می کنند که بتوانند برق موتور های برقی این موتور را تامین کنند . و باتری های این نوع موتور ها 4 عدد یا 6 عدد است که در اکثر موقع ها در جای باک های این نوع موتور ها قرار گرفته اند و هر کدام از این باتری این موتور ها 12 ولت است که میزون با ولتاژ برق خودرو یکسان است .  نگهداری باتری های موتور برقی .

همان گونه ای که گفته شد مهم ترین قطعه ای که در موتور های برقی استفاده شده است باتری آن است و این نوع باتری هم مثل همه ی باتری ها تاریخ انقضائی دارد که به طور متوسط 2 یا 4 سال است باتری های این نوع موتور ها مثل همگی باتری های مصرفی اگر مدتی استفاده نشود خراب می شوند و طول عمر این باتری ها پایین می آید و اگر این مدت بسیار زیاد باشد این باتری ها به طور کل خراب می شوند و یکی از دلایلی که به شما نشان می دهد که این باتری خراب است این است که باتری شارژ نمی گیرد و به عبات دیگر شارژ نمی شود . و بهتر است بدانید که کیفیت باتری از ولتاژ آن مهم تر است و کیفت مناسب باتری های این نوع موتور ها تاسیر  بسیار زیادی هم بر سرعت این موتور دارد و مثبت سرعت این موتور در سر بالایی ها هم خاموش می شود و راه نمی رود . پس بهتر است هنگام خرید باتری های این نوع موتور دقت بسیار زیادی بر باتری های این نو موتور داشته باشید و باتری های این موتور بسیار گران است و نمی شود آن را تعویض کنید .
برای خیلی ها این سوال پیش می آید که چه کار کنیم باتری های این نوع موتور ها خوب بماند و عمر مفیدی داشته باشند و مادر زیر برای شما نام برده ایم :

 • از آتش این نوع موتور ها دور نگه داشته شوند تا شعاع 6 متر
 • شارژ کردن مناسب باتری های موتور برقی 
 • استفاده نکردن موقعی که صفحه نمایش نشان می دهد که باتری موتور خالی است .
 • از باتری مخصوص آن موتور استفاده کنید و همچنین شارژر مخصوص آن و معمولا شارژر آن ها 3 سوکته می باشد .

مشکلاتی که برای باتری این نوع موتور پیش می آید .

درمواردی که دیده شد محفظه ی باتری ترک برداشته است و یا باتری به صورت غیر عادی هنگام شارژ شدن داق کرده است و یا اینکه باتری باد کرده است سریعا به یکی از نمایندگی ها ی خدمات پس از فروش آن شرکت باتری یا خود موتور مراجعه کنید تا مشکل شما را بر طرف کنند .

و همان گونه ای که گفته شد این نوع باتری ها تعمیر نمی شوند وباید حتما تعویض شوند و هیچ موقع اقدامی برای تعمیر این نوع باتری ها نکنید و اگر مشکلی برای این بارتری ها پیش آمد آن را حتما باید تعویض کنید .

تا زمانی که باتری موتور شما نیازی به تعویض باتری نداشته باشد احتیاجی نیست که آن را از موتور جدا کنید و اگر هم موتور شما نیاز به تعویض باتری داشت آن را به نمایندگی ببرید تا این کار را برای شما انجام دهد و خودتان برای تعویض باتری موتور هیچ اقداماتی را انجام ندهید .

مراحل شارژ باتری موتور سیکلت .

 1. کابل مورد نظر را در جای سوکت شارژ که در زیر زین قرارداده شده است .
 2. چراغ هایی که بر روی عقربه ی موتور قرار گرفته اند نشان می دهند که شارژ وصل است و یا قطع و اگر شارژ وصل نبود حتما اتصالات شارژ را بر رسی کنید و باز هم قطع بود فیوز های موتور را ببینید و اگر همه را دیدید و باز هم شارژ نشد حتما به خدما پس از فروش یا نمایندگی موتور خود تماس بگیرد و مشکل خو را بیان کنید .
 3. نهایتا 6 باتری موتور خود را شارژ کنید بیشتر از آن این کار را انجام ندهید .
 4. باتری این نوع موتور در صورتی که سبز هستند یعنی پر هستند و در موقعی که خالی هستند یعنی قرمزند و لی اگر شما بعد از 8 ساعتی که باتری موتور خود را به شارژ زدید هنوز چراغ  قرمز روشن بود اتصالات شارژر را تست کنید که مبادا اتصال مشکلی داشته باشد و اگر مشلی وجود نداشت حتما برای موتور شما اشکالی به وجود آمده است

حال شما را با نکات ایمنی این نوع موتور ها هنگام شارژ آشنا می کنیم تا بیشتر با این موتور آشنا شوید . هر موتوری شارژر مخصوص خود را دارد که مخصوص آن موتور طراحی شده است و به هیچ عنوان از شارژر دیگر برای باتری این موتور ها استفاده نکنید بعد از این که شارژ گیری موتور به پایان رسید آداپ تور را از برق جدا کنید و به هیچ وجه آن را متصل نگذارید و بروید و این نکته بسیار مهم است . و حد اقل یک بار در ماه باتری موتور خود را شارژ کندید قسمت هایی از باتری یا سرباتری های باتری موتور های برقی به مواد شیمیایی آغشته شده اند و بهتر است با دست کش کار کنید و لی اگر دستتان برخودرو کرد به هیچ عنوا به صورت خود دست نزنید و در این حالت از خوردن و آشامیدن دوری کنید و سریعا دست خود را بشویید تا به خود آسیب نزنید .  

باز یافت کردن باتری های موتور سیکلت .

قوانین جهانی در مورد بازیافت باتری های سربی اسیدی وجود دارد که برای حفظ سلامت طبیعت این کار انجام شده است که بسیار عمل شایسته ای است و اگر مایعاتی که در درون باتری های سربی اسیدی وجود دارد وارد طبیعت شوند باعث از بین رفتن طبیعت و همچنین حیوانات می شود و این عمل حتی بر انسان ها هم تاثیر دارد . 

و برای همین علت است که سخت گیری های بسیار زیادی برای جلوگیری از این کار وجود دارد و برای همین علت است که همان لحظه ای که باتری را تعویض می کنند آن را به مراکز بازیافت باتری های فرسوده تحویل دهند که بسیار مناسب است و لی به غیر از این از باتری های فرسوده باتری های جدیدی تولید می کنند که یکی از همین چیز ها تولید باتری جدید است . قیمت باتری های موتور برقی با استفاده از آمپر معیار بندی می شوند و اگر هر چقدر آمپر باتری موتور شما بیشتر باشد حتما  باتری موتور شما هم گران تر است و به طور معمول باتری های موتور برقی 12 ولت هستند و آمپر های آن ها هستند که فرق می کنند و برای شما در زیر نام برده ایم :

 • 18
 • 20
 •  32

آمپر هستند که می توانید در باره ی قیمت هر آمپر تحقیق کنید و قیمت باتری هارا در بیاورید. 

تماس و ثبت سفارش : 09124268330 ثبت سفارش 09124268330

فروش انواع باتری یو پی اس بصورت عمده :

 • باطری بلک اوت : فروش باتری بلک اوت آسانسور
 • باطری آسانسور
 • باطری برق اضطراری
 • باطری سانترال
 • باطری یونیت دندانپزشکی
 • باطری خورشیدی
 • باطری ماشین شارژی
خرید باطری یو پی اس فرسوده با مناسب ترین قیمت ، اگر باطری usp قدیمی خود را بدهید ، باطری ups نو را ارزان تر میتوانید خرید کنید. ما خریدار باطری یو پی اس فرسوده شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *