سپاهان باتری

نمايندگي سپاهان باطري اندیشه : فروش باتري سپاهان ، اوربيتال، سوزوکي، اتميک

نمایندگی باتری سپاهان در اندیشه

نمایندگی باتری سپاهان در اندیشهنمايندگي سپاهان باطري در اندیشه : فروش انواع باتري هاي شرکت سپاهان در اندیشه ، شامل : اوربيتال، سوزوکي ، اتميک ، باراکس . با امکان ارسال به محل خودروي شما.

نمايندگي اوربيتال در شهر اندیشه Orbital 1 و اوربيتال سيلور : فروش باتري اوبيتال وان و orbital silver

نمایندگی باتری اوربیتال در اندیشه :

فروش باتری اوربیتال در اندیشه با امکان ارسال به محل خودروی شما

 • باتری 45 آمپر اوربیتال
 • باتری 50 آمپر اوربیتال
 • باتری 55 آمپر اوربیتال
 • باتری 60 آمپر اوربیتال
 • باتری 66 آمپر اوربیتال
 • باتری 70 آمپر اوربیتال
 • باتری 74 آمپر اوربیتال
تماس و ثبت سفارش : 09124268330 ثبت سفارش 09124268330

نمایندگی باتری سوزوکی در اندیشه :

فروش باتری سوزوکی در اندیشه با امکان ارسال به محل خودروی شما

 • باتری 45 آمپر سوزوکی
 • باتری 50 آمپر سوزوکی
 • باتری 55 آمپر سوزوکی
 • باتری 60 آمپر سوزوکی
 • باتری 66 آمپر سوزوکی
 • باتری 70 آمپر سوزوکی
 • باتری 74 آمپر سوزوکی

نمايندگي باتري سوزوکي Suzuki در اندیشه : فروش باتري سوزوکي سپاهان باطري

نمايندگي باتري اتميک Atomic در اندیشه: فروش باتري اتميک سپاهان در اندیشه

نمايندگي باتري باراکس Baraks در اندیشه : فروش باتري باراکس سپاهان در اندیشه

نمایندگی باتری سپاهان در اندیشه

فروش باتری در اندیشه بصورت تخصصی را در بروزترین باتری فروشی شهرک اندیشه در البرز باتری دنبال کنید.

در حال حاضر شرکت سپاهان باتری با پوشش امپراژ 50 تا 210، تحت استاندرد های DIN و GIS محصولات خود را عرضه مینماید تنوع این محصولات و کیفیت بالای آن مزیت های رقابتی فراوانی را برای شرکت سپاهان باطری فراهم نموده است.

برند های تولیدی شرکت سپاهان باتری ، تولیدکننده باتری ماشین ایرانی عبارتند از:

باتری خودرو اوربیتال، باتری اورانوس، باتری بارکاس، باتری سویو، باتری یاشا، باتری کریستال و…

باتری اوربیتال وان سپاهان باتری دارای بالاترین کیفیت و محبوب ترین برند در بین باتری های تولیدی سپاهان می باشد. در مواردی بسته به آب و هوای منطقه استفاده باتری، این باطری از باتری های کره ای طول عمر بیشتری دارند.

اما بدانید تا حد بسیار زیادی قیمت این باتری نزدیک به قیمت باتری های کره ای می باشد.

ما به امید روزی هستیم که تمامی محصولات و تولیدات ایرانی در کشور بتواند اطمینان و اعتماد مردم عزیزمان را جلب نموده و نیز نیاز ما را به کشورهای تولید کننده کم نماید.

باتری اوربیتال وان سیلور پلاس Orbital One silver Plus توسط شرکت مجتمع صنعتی سپاهان باطری تولید می شود. این باتری با حطوط تولید ماشین وارداتی از آلمان و اتریش تولید می شود. کیفیت بسیار عالی و گارانتی جذاب 16 ماه الکترونیکی از فاکتورهای مهمی است که باعث شده است این باتری خریداران زیادی داشته باشد.

باتری سوزوکی SUZUKI در مجتمع صنعتی سپاهان باطری با لایسنس سوزوکی ژاپن تولید می شود. این باتری تنها محصول ایرانی هست که موفق شده با لایسنس یک شرکت معتبر خارجی تولید شود و با بسته شرکت و نام شرکت خارجی به بازار عرضه شود. این باتری علاوه بر ایران به خارج از ایران نیز صادر می شود. کیفیت و گارانتی زیاد و وجهه برندی این باتری باعث شده است صاحبان خودروهای لوکس و خارجی از این باتری استفاده کنند.

باتری اوربیتال وان Orbital One در مجتمع صنعتی سپاهان باطری تولید می شود. کیفیت و گارانتی خوب از دلایل مهم انتخاب و خرید این باتری توسط مشتریان می باشد.

باتری اتمیک برای چه خودروهایی مناسب است؟
این مارک باتری سپاهان در آمپراژهای مختلفی از ۳۲ آمپر تا ۱۹۰ آمپر تولید می شود. که آمپراژهای ۳۲، ۳۵، ۴۰، ۴۵،۴۷، ۵۰، ۵۵، ۶۰،۶۶،۷۰، ۷۲، ۷۴،۷۵،۸۰،۸۴،۸۸،۹۰ و ۱۰۰ برای خودروهای سبک مثل سواری و وانت و ون به کار برده می شود.

و آمپراژهای ۱۴۵، ۱۵۰،۱۶۵، ۱۷۰، ۱۷۵، ۱۸۰، ۱۹۰ آمپر مناسب خودروهای سنگین از قبیل اتوبوس، مینی بوس، تریلی، کامیون و کامیونت می باشد.

مشخصات فنی آمپراژ مختلف باتری اتمیک سپاهان
این باتری از نوع باتری Maintenance Free و سیلد اسید می باشد و خشک بوده و نیاز به نگهداری ندارد و قابل شارژ می باشد.

کمترین آمپراژ این برند که ۳۲ آمپر می باشد وزنی در حدود ۱۰ کیلو دارد. و بزرگترین باتری تولیدی این برند ۱۹۰ آمپر می باشد که وزن آن در حدود ۴۶ کیلوگرم می باشد.

مناطق تحت پوشش سپاهان باتری اندیشه

نمايندگي سپاهان باطري فاز ۱ تا فاز ۶ در اندیشه

اگر در اتومبیل خود بود با خیال راحت قصد عزیمت به محل کار یا سفری را داشتید اما پس از حرکت، اتومبیل متوقف شده و هرچقدر استارت می‌زنید روشن نمی‌شود. باید بدانید که متاسفانه باطری ماشین شما با مشکل روبه رو شده است و شما باید نسبت به تعویض آن اقدام کنید، حال ممکن است فرد مورد اعتماد را در این زمینه سراغ ندارید می‌توانید با نمايندگي سپاهان باطري فاز ۱ تا فاز ۶ در اندیشه تماس بگیرید تا همکاران ما در اولین فرصت نیروی کمکی به سمت شما بفرستند.


نمایندگی سپاهان باطری شهرک راه آهن در اندیشه

اتومبیل شما روشن نمی‌شود، هرچقدر تلاش می‌کنید و استارت می‌زنید موفق نمی‌شوید حتما خودتان بهتر می‌دانید که باطری اتومبیل با مشکل روبه رو شده است، برای تعویض باطری ماشین می‌توانید با نمایندگی سپاهان باطری شهرک راه آهن در اندیشه تماس بگیرید.

نمایندگی سپاهان باطری شهرک صدف در اندیشه

باطری ماشین شما خراب است؟ اگر فرد مورد اعتمادی را برای تعویض باطری سراغ ندارید می‌توانید با نمایندگی سپاهان باطری شهرک صدف در اندیشه تماس بگیرید تا برای همیشه از شر افراد سودجو در این زمینه راحت شوید.

نمایندگی سپاهان باطری شهرک مریم در اندیشه

اگر باطری ماشین شما خراب و نمی‌توانید ماشین خودتان را حرکت دهید تا به باطری فروشی بروید و باطری مدنظر خود را تهیه کنید و با این چالش هم درگیر هستید که از چه کسی بخرید که کلاهبردار نباشد می‌توانید با نمایندگی سپاهان باطری شهرک مریم تماس بگیرید تا در اسرع وقت برای کمک به شما اقدام کنند.

نمایندگی سپاهان باطری شهرک شاهد در اندیشه

در این محل غریبه هستید و فردی را برای تعویض باطری ماشین‌تان نمی‌شناسید، اصلا جای نگرانی نیست می‌توانید با نمایندگی سپاهان باطری شهرک شاهد در اندیشه تماس بگیرید تا در اولین فرصت برای کمک به شما اقدام کنند.

 • شهرک وائین
 • شهرک کاروان
 • شهرک عباسپور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *