سپاهان باتری

نمايندگي سپاهان باطري فردیس : فروش باتري سپاهان ، اوربيتال، سوزوکي، اتميک

نمایندگی باتری سپاهان در فردیس

نمایندگی باتری سپاهان در فردیسنمايندگي سپاهان باطري در فردیس : فروش انواع باتري هاي شرکت سپاهان در فردیس ، شامل : اوربيتال، سوزوکي ، اتميک ، باراکس . با امکان ارسال به محل خودروي شما.

 

نمايندگي اوربيتال در فردیس Orbital 1 و اوربيتال سيلور : فروش باتري اوبيتال وان و orbital silver

نمایندگی باتری اوربیتال در فردیس کرج :

فروش باتری اوربیتال در فردیس کرج با امکان ارسال به محل خودروی شما

 • باتری 45 آمپر اوربیتال
 • باتری 50 آمپر اوربیتال
 • باتری 55 آمپر اوربیتال
 • باتری 60 آمپر اوربیتال
 • باتری 66 آمپر اوربیتال
 • باتری 70 آمپر اوربیتال
 • باتری 74 آمپر اوربیتال
تماس و ثبت سفارش : 09124268330 ثبت سفارش 09124268330

نمایندگی باتری سوزوکی در فردیس کرج :

فروش باتری سوزوکی در فردیس با امکان ارسال به محل خودروی شما

 • باتری 45 آمپر سوزوکی
 • باتری 50 آمپر سوزوکی
 • باتری 55 آمپر سوزوکی
 • باتری 60 آمپر سوزوکی
 • باتری 66 آمپر سوزوکی
 • باتری 70 آمپر سوزوکی
 • باتری 74 آمپر سوزوکی

نمايندگي باتري سوزوکي در فردیس Suzuki : فروش باتري سوزوکي سپاهان باطري

 

نمايندگي باتري اتميک در فردیس  Atomic : فروش باتري اتميک سپاهان در فردیس

 

نمايندگي باتري باراکس در فردیس  Baraks : فروش باتري باراکس سپاهان در فردیس کرج

نمایندگی باتری سپاهان در فردیس

فروش باتری در فردیس بصورت تخصصی را در بروزترین باتری فروشی فردیس در البرز باتری دنبال کنید.

در حال حاضر شرکت سپاهان باتری با پوشش امپراژ 50 تا 210، تحت استاندرد های DIN و GIS محصولات خود را عرضه مینماید تنوع این محصولات و کیفیت بالای آن مزیت های رقابتی فراوانی را برای شرکت سپاهان باطری فراهم نموده است.

برند های تولیدی شرکت سپاهان باتری ، تولیدکننده باتری ماشین ایرانی عبارتند از:

باتری خودرو اوربیتال، باتری اورانوس، باتری بارکاس، باتری سویو، باتری یاشا، باتری کریستال و…

باتری اوربیتال وان سپاهان باتری دارای بالاترین کیفیت و محبوب ترین برند در بین باتری های تولیدی سپاهان می باشد. در مواردی بسته به آب و هوای منطقه استفاده باتری، این باطری از باتری های کره ای طول عمر بیشتری دارند.

اما بدانید تا حد بسیار زیادی قیمت این باتری نزدیک به قیمت باتری های کره ای می باشد.

ما به امید روزی هستیم که تمامی محصولات و تولیدات ایرانی در کشور بتواند اطمینان و اعتماد مردم عزیزمان را جلب نموده و نیز نیاز ما را به کشورهای تولید کننده کم نماید.

باتری اوربیتال وان سیلور پلاس Orbital One silver Plus توسط شرکت مجتمع صنعتی سپاهان باطری تولید می شود. این باتری با حطوط تولید ماشین وارداتی از آلمان و اتریش تولید می شود. کیفیت بسیار عالی و گارانتی جذاب 16 ماه الکترونیکی از فاکتورهای مهمی است که باعث شده است این باتری خریداران زیادی داشته باشد.

باتری سوزوکی SUZUKI در مجتمع صنعتی سپاهان باطری با لایسنس سوزوکی ژاپن تولید می شود. این باتری تنها محصول ایرانی هست که موفق شده با لایسنس یک شرکت معتبر خارجی تولید شود و با بسته شرکت و نام شرکت خارجی به بازار عرضه شود. این باتری علاوه بر ایران به خارج از ایران نیز صادر می شود. کیفیت و گارانتی زیاد و وجهه برندی این باتری باعث شده است صاحبان خودروهای لوکس و خارجی از این باتری استفاده کنند.

باتری اوربیتال وان Orbital One در مجتمع صنعتی سپاهان باطری تولید می شود. کیفیت و گارانتی خوب از دلایل مهم انتخاب و خرید این باتری توسط مشتریان می باشد.

باتری اتمیک برای چه خودروهایی مناسب است؟
این مارک باتری سپاهان در آمپراژهای مختلفی از ۳۲ آمپر تا ۱۹۰ آمپر تولید می شود. که آمپراژهای ۳۲، ۳۵، ۴۰، ۴۵،۴۷، ۵۰، ۵۵، ۶۰،۶۶،۷۰، ۷۲، ۷۴،۷۵،۸۰،۸۴،۸۸،۹۰ و ۱۰۰ برای خودروهای سبک مثل سواری و وانت و ون به کار برده می شود.

و آمپراژهای ۱۴۵، ۱۵۰،۱۶۵، ۱۷۰، ۱۷۵، ۱۸۰، ۱۹۰ آمپر مناسب خودروهای سنگین از قبیل اتوبوس، مینی بوس، تریلی، کامیون و کامیونت می باشد.

مشخصات فنی آمپراژ مختلف باتری اتمیک سپاهان
این باتری از نوع باتری Maintenance Free و سیلد اسید می باشد و خشک بوده و نیاز به نگهداری ندارد و قابل شارژ می باشد.

کمترین آمپراژ این برند که ۳۲ آمپر می باشد وزنی در حدود ۱۰ کیلو دارد. و بزرگترین باتری تولیدی این برند ۱۹۰ آمپر می باشد که وزن آن در حدود ۴۶ کیلوگرم می باشد.

مناطق تحت پوشش نمایندگی سپاهان باطری در فردیس

نمایندگی سپاهان باطری شهرک وحدت در فردیس

اگر در اتومبیل خود نشسته‌اید و باتری ماشین شما با مشکل روبه رو شده است، فرد مورد اعتمادی را در اطراف خود ندارید که از او باطری ماشین جدیدی تهیه کنید، می‌توانید با نمایندگی سپاهان باطری شهرک وحدت در فردیس تماس بگیرید تا در اسرع وقت برای کمک به سمنت شما حرکت کنند.

نمایندگی سپاهان باطری فرخ‌ آباد فردیس

باطری ماشین شما خراب شده است اما فرد مناسب و مورداعتمادی را نمی‌شناسید که از او باطری تهیه کنید، می‌توانید با نمایندگی سپاهان باطری فرخ آباد فردیس تماس بگیرید تا با توجه به شرایط شما باطری را در محل اعزام کند.

نمایندگی سپاهان باطری شهرک صنعتی سیمین دشت فردیس

اگر باطری ماشین شما خراب شده است و نمی‌توانید فرد مورداعتماد خود را پیدا کنید می‌توانید نمایندگی سپاهان باطری شهرک صنعتی سیمین دشت فردیس تماس بگیرید تا در اسرع وقت نسبت به تعمیر و تعویض باطری ماشین به شما کمک کنند.

نمایندگی سپاهان باطری انبار نفت فردیس

اگر باطری ماشین شما خراب شده است و برای تعویض آن فرد مورد اعتمادی را سراغ ندارید می‌توانید با نمایندگی سپاهان باطری انبار نفت فردیس تماس بگیرید تا در اسرع وقت برای کمک باطری مدنظرتان را در محل به شما تحویل دهند.

نمایندگی سپاهان باطری شهرک منظریه فردیس

شاید اکنون که در خارج از شهر هستید با خرابی باطری ماشین‌تان روبه رو شده‌اید و نمی‌دانید باید با چه کسی تماس بگیرید که به کمک شما بیاید، اصلا جای نگرانی نیست می‌توانید با نمایندگی سپاهان باطری شهرک منظریه فردیس تماس بگیرید تا مناسب با ماشین شما باطری بسیار مناسبی را در محل به شما تحویل دهد.

نمایندگی سپاهان باطری اهری در فردیس

باطری ماشین شما خراب شده است اما فرد مناسب و مورداعتمادی را نمی‌شناسید که از او باطری تهیه کنید، می‌توانید با نمایندگی سپاهان باطری اهری در فردیس تماس بگیرید تا با توجه به شرایط شما باطری را در محل اعزام کند.

نمایندگی سپاهان باطری بلوار مپنا فردیس

باطری ماشین شما خراب شده است اما فرد مناسب و مورداعتمادی را نمی‌شناسید که از او باطری تهیه کنید، می‌توانید با نمایندگی سپاهان باطری بلوار مپنا فردیس تماس بگیرید تا با توجه به شرایط شما باطری را در محل اعزام کند.

نمایندگی سپاهان باطری شهرک دهکده فردیس

اگر باطری ماشین شما خراب شده است و برای تعویض آن فرد مورد اعتمادی را سراغ ندارید می‌توانید با نمایندگی سپاهان باطری شهرک دهکده فردیس تماس بگیرید تا در اسرع وقت برای کمک باطری مدنظرتان را در محل به شما تحویل دهند.

نمایندگی سپاهان باطری شهرک ناز فردیس

اگر باطری ماشین شما خراب شده است و نمی‌توانید فرد مورداعتماد خود را پیدا کنید می‌توانید نمایندگی سپاهان باطری شهرک ناز فردیس تماس بگیرید تا در اسرع وقت نسبت به تعمیر و تعویض باطری ماشین به شما کمک کنند.

نمایندگی سپاهان باطری مشکین دشت فردیس

شاید اکنون که در خارج از شهر هستید با خرابی باطری ماشین‌تان روبه رو شده‌اید و نمی‌دانید باید با چه کسی تماس بگیرید که به کمک شما بیاید، اصلا جای نگرانی نیست می‌توانید با نمایندگی سپاهان باطری مشکین دشت فردیس تماس بگیرید تا مناسب با ماشین شما باطری بسیار مناسبی را در محل به شما تحویل دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *